MAS Podbrněnsko, spolek

             

Níže je uveden souhrn a odkazy na články MAS Podbrněnsko, které mají spojitost s projektem Plánování sociálních služeb pro ORP Židlochovice.

Schválení Akčního plánu sociálních služeb SO ORP Židlochovice na období 2019

4.12.2018

Zajímají Vás konrétní aktivity v sociálních služebách v regionu SO ORP Židlochovice v roce 2019? Nahlédněte do Akčního plánu sociálních služeb pro SO ORP Židlochovice na rok 2019, který bych schválen.

Vyhodnocení semináře Syndrom vyhoření a jeho prevence

30.11.2018

Jste nadšeni pro svou práci, ale cítíte se na pokraji sil? Zvládáte zátěžové situace v pracovním nasazení, ale jen těžko se navracíte do psychické i fyzické rovnováhy? Jak předcházet Syndromu vyhoření? Toto vše a ještě více zjistili účastníci semináře Syndrom vyhoření a jeho prevence.

Syndrom vyhoření a jeho prevence

24.10.2018

Vážení poskytovatelé sociálních služeb, Vážení členové pracovních skupin, v rámci projektu pro vás připravujeme možnosti vzdělávání. Z jednání pracovních skupin vyplynul zájem o některá témata. Vybrali jsme pro vás seminář, který je určen pečujícím osobám, profesionálům i pečujícím doma, a ostatním zájemcům o tuto problematiku. Rádi…

Akční plán sociálních služeb SO ORP Židlochovice 2019

24.10.2018

Vážení návštěvníci webu MAS Podbrněnsko, chtěli bychom Vás touto cestou oslovit a zapojit do připomínkování dokumentu Akční plán sociálních služeb SO ORP Židlochovice na rok 2019. Akční plán vzniká v rámci projektu Plánování sociálních služeb pro ORP Židlochovice, na kterém se společně podílí Místní akční skupina Podbrněnsko, spolek, a…