MAS Podbrněnsko, spolek

Seznam Partnerů

 
Název subjektu/Jméno
Zastoupen
Sektor
1.
Mgr. Hana Svobodová
 
soukromý
2.
Mgr. Lukáš Nevěděl
 
soukromý
3.
Mgr. Ondřej Veselý
 
soukromý
4.
Branišovická chasa
Marek Sovka
NNO
5.
Centrum volného času Opatovice z.s.
Iva Sedlická
NNO
6.
Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Nosislavi
Ing. Vladimír Svoboda
NNO
7.
Myslivecký spolek Pohořelice
Ing. Jaroslav Rod
NNO
8.
POHOřelický Divadelní Ansámbl POHODA o.s.
Helena Kloudová DiS.
NNO
9.
Římskokatolická farnost Nosislav
Mgr. Pavel Cebula
NNO
10.
Římskokatolická farnost Pohořelice
Mgr. Jaroslav Svoboda
NNO
11.
Tělovýchovná Jednota Sokol Pohořelice, z.s.
Bronislav Hájek
NNO
12.
Židlochovický vlastivědný spolek
Prof. MUDr. Peter Wendche, CSc.
NNO
13.
Cezava a.s. Blučina
Ing. Miroslav Ivan
soukromý
14.
Eva Bechová
 
soukromý
15.
Flajšinger Jan
 
soukromý
16.
Jaromír Kokrhel
 
soukromý
17.
KLEMPÍŘSTVÍ KOHÚT s.r.o.
Petr Kohút
soukromý
18.
Obec Vranovice
Ing. Jan Helikar
veřejný
19.
Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace
Ingrid Plísková
veřejný
20.
Rybníkářství Pohořelice a.s.
Ing. Roman Osička
soukromý
21.
STREKON A-Z, s.r.o.
Ing. Martin Mlýnek
soukromý
22.
Veronika Bechová
 
soukromý
23.
Mikroregion Rajhradsko
Luboš Přichystal
veřejný
24.
Obec Němčičky
Hana Täuberová
veřejný
25.
Obec Pravlov
Ing. Zdeněk Kail
veřejný
26.
Obec Trboušany
Vítězslav Korbel
veřejný
27.
Obec Vojkovice
RNDr. Ivan Pavlík
veřejný
28.
Obec Žabčice
Mgr. Vladimír Šmerda
veřejný
29.
Region Židlochovicko
Ing. Jan Vitula
veřejný
30.
Sdružení obcí ČISTÁ JIHLAVA
Ing. Josef Svoboda
veřejný
31.
Základní a Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace
Mgr. Stanislav Polák
veřejný
32.
Základní škola Židlochovice, okres Brno - venkov
Ing. Jana Králová
veřejný
33.
Základní umělecká škola Pohořelice
Mgr. Hana Celnarová
veřejný
34.
Red Socks Orchestra
Milan Šťastný
NNO
35.
Okresní hospodářská komora Brno - venkov
Jan Pohanka
soukromý
36.
Václav Valášek
 
soukromý
37.
Základní organizace Českého zahrádkářského svazu, místní sdružení, vinaři Vranovice
Drahomír Dofek
NNO
38.
Mgr. Vít Hrabina
 
soukromý
39.
PHAR LAP, s.r.o. Soňa Kutková soukromý
40.
Obec Kupařovice
Milan Hamala
veřejný
41.
Základní škola a Mateřská škola Vlasatice, příspěvková organizace
Mgr. Marcela Mikelová
veřejný
42.
Moravský rybářský svaz , z.s. pobočný spolek Vranovice
Luboš Mrkvica
NNO
43.
Tělovýchovná jednota Cézavan Blučina, z.s.
Lenka Kubíčková
NNO
44.
Městys Troskotovice
Ing. Ivan Materna, MBA
veřejný
45.
Centrum digitálního tisku s.r.o.
Ing. Tomáš Kratochvíl
soukromý
46.
Středisko volného času Pohořelice, příspěvková organizace
Mgr. Monika Janičatová
NNO
47.
Lubomír Celnar, Vranovice
Lubomír Celnar
soukromý
48.
Základní škola T. G. Masaryka Rajhrad
PaedDr. Zdeněk Motlíček
veřejný
49.
     

Přihlášky k partnerství pro fyzické osoby a právnické osoby ke stažení