MAS Podbrněnsko, spolek

Otevíráme Sdílenou kancelář Pohořelice

15.11.2021 / 14:46 / Anna Kalandrová

Dneškem otevíráme novou Sdílenou kancelář v Pohořelicích. Jste srdečně vítáni!

Pro občany Pohořelic a blízkého okolí, stejně tak jako pro návštěvníky regionu, se nově otevírá sdílená kancelář v prostorách Staré radnice v Pohořelicích! Pokud jste podnikatel, pracující z domova, student či kreativec hledající klidné útočiště pro svou práci, nebo naopak místo k pracovnímu setkání a jednání, tak sdílená kancelář je zde právě pro Vás.

Kancelář je plně vybavena kancelářskými potřebami a technikou včetně monitoru, notebooku a tiskáren. Návštěvníci kanceláře mohou využívat kuchyňku, po předchozí domluvě je možné zajistit ve stejné budově také prostory pro pořádání přednášek, workshopů nebo kreativních meetingů.

Pronájem kanceláře je možný na 1 hodinu, několik hodin nebo i na celý den a stojí od 50 Kč/hod. do 200 Kč/den. Za specifických podmínek je možné domluvit se i na delším pronájmu. Do kanceláře se dá také snadno dojet autem. Velkokapacitní parkoviště se nachází hned vedle budovy Staré radnice. Prvních 90 minut je zde zdarma, každá další započatá hodina pak stojí 5 Kč.

Zkušební provoz je ve spolupráci MAS Podbrněnsko a Města Pohořelice zahájen od 15.11.2021.

Rezervace a obsluhu sdílené kanceláře spravuje MAS Podbrněnsko.

Více informací najdete v sekci Sdílená kancelář nebo napište na sdilenakancelar@podbrnensko.cz

Těšíme se na Vás!

Kancelář MAS Podbrněnsko