MAS Podbrněnsko, spolek

Valná hromada MAS

5.2.2022 / 14:21 / Martin Braun

Zveme naše členy a zástupce obcí na mimořádné zasedání Valné hromady MAS Podbrněnsko, která proběhne ve čtvrtek 10.2.2022 v sídle MAS na Brněnské 2 Pohořelice od 16:30 hodin.

Na mimořádném zasedání Valné hromady MAS Podbrněnsko bude na programu především téma komunitní energetiky, které je v současné době vysoce aktuální a i hojně mediálně propírané. Naše MAS by ráda spolu s dalšími aktivními subjekty z našeho regionu založila komunitní energetické společenství a pomohla tak svým členům šetřit náklady na elektrickou energii. V současné době se jedná o téma vysoce aktuální a tak budeme rádi, pokud se valné hromady zúčastníte a případně i zajdete na informativní schůzku konanou před jednáním valné hromady od 16:00 na Brněnské 2 v sídle MAS, kde bude téma do podrobna probíráno. 

Kromě tématu komunitní energetiky bude na programu i výběr projektů v rámci poslední dotační výzvy z Programu rozvoje venkova. Z důvodu střetu zájmů Výkonné rady a na základě stanoviska Dozorčí rady bude potřeba projekty znovu vybrat nejvyšším orgámen MAS, tedy Valnou hromadou. 

Nezůstanete ale ochuzeni ani o tradiční aktuality z dění v MAS.

Těšíme se na shledanou 10. 2. 2022 od 16:30 ve školící místnosti budovy staré radnice v Pohořelicích, v sídle MAS Podbrněnsko.