MAS Podbrněnsko, spolek

Seminář k výzvě č. 9 IROP

3.11.2020 / 08:30 / Jan Oujeský

Aktuální informace k blížícímu se semináři k Výzvě MAS Podbrněnsko, spolek, č. 9 - IROP - Udržitelná a bezpečná doprava. II.

Ve čtvrtek se bude konat seminář k výzvě č. 9 MAS Podbrněnsko, spolek - IROP - Udržitelná a bezpečná doprava. Pozvánka a termín semináře je zveřejněn u zmiňované výzvy.

S ohledem na nařízení a mimořádná opatření a vzhledem k tomu, že se seminář již jednou odsouval, se bude konat ve stanoveném termínu online. Tedy seminář se uskuteční ve čtvrtek 5. 11. 2020 od 9:00. Odkaz na platformu, skrze kterou se bude seminář konat, bude zveřejněn nejpozději 1 hodinu před konáním semináře zde v článku i u výzvy č. 9 IROP. Přesto prosím všechny, kteří se chtějí semináře zúčastnit, aby se zaregistrovali přes uvedený formulář

Seminář se odehraje na Microsoft Teams. Po otevření odkazu v internetovém prohlížeči můžete zvolit možnost Spustit v prohlížeči, není nutné instalovat žádný program či se registrovat.

odkaz na online seminář

Veškeré potřebné dokumenty, včetně samotné prezentace semináře, naleznete na stránkých výzvy č. 9 MAS Podbrněnsko, spolek - IROP.