MAS Podbrněnsko, spolek

Katalog projektů CLLD IROP 2014-2020 v Jihomoravském kraji

22.8.2023 / 07:36 / Jan Oujeský

Chtěli jste vidět projekty, které byly podpořené skrze výzvy Místní akční skupiny, ale těžko jste je hledali? Podívejte se do nového Katalogu projektů CLLD IROP 2014-2020 v Jihomoravském kraji... 

Rádi bychom vám představili Katalog projektů CLLD IROP 2014-2020 v Jihomoravském kraji. Jedná se o katalog úspěšných a pěkných projektů, které byly podpořeny skrze výzvy celkem MASkami v Jihomoravském kraji z tzv. Integrovaném regionálním operačním programu (investiční projekty zaměřené na rozvoj regionů). 

Najdete tu tedy investiční projekty na vybudování, rekonstrukci či vybavení komunitních center, odborných učeben ve školách, chodníků a veřejného osvětlení, sociálních služeb a sociálních bytů, hasičské techniky a dalších. Taktéž se v katalogu dočtete něco málo ke Krajskému sdružení MAS JMK, IROPu, informace o jednotlivých MASkách v kraji, včetně kontaktu a odkazu na web apod.

Katalogem jsme vám chtěli přiblížit a ukázat projekty z vašeho okolí, ale i z celého kraje, které pomáhají a které vznikly a byly podpořeny díky MASkám. A to včetně finančních prostředků, které jednotlivé MASky rozdělovali na konkrétní aktivity a témata. Zalistujte si tedy s námi katalogem, podívejte se na projekty z našeho území i území MASek v JMK a třeba zjistíte, že investiční projekt u vás v obci vznikl díky výzvě MAS.