MAS Podbrněnsko, spolek

Kancelář je otevřena od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00, po domluvě od 7:00 do 18:00. 

Rezervaci je nutné provést nejméně 1 den předem.

Uživatelé sdílené kanceláře jsou povinni chovat se v souladu s PROVOZNÍM ŘÁDEM. Pro využívání sdílené kanceláře je nutné vyplnit PŘEDÁVACÍ PROTOKOL.

Sdílená kancelář v Pohořelicích vznikla s myšlenkou podpořit podnikatele a studenty v regionu, kteří by v době homeoffice, flexibilních úvazků a rozvíjejících se technologií ocenili prostor pro občasnou práci v klidném prostředí nebo naopak místo pro živé pracovní schůzky. Doufáme, že by časem mohla přerůst v útočiště pro kreativní komunitu v regionu a podílet se tak na jeho rozvoji.

Proto prosíme a apelujeme na budoucí uživatele, aby sdílenou kancelář nepoužívali k provozování činností, u kterých by docházelo k nekalým praktikám a netransparentnosti vůči klientům, těžícím z anonymity kanceláře, jako je například multi-level marketing, distribuční zastupitelský prodej, pojišťovnictví a finančnictví, nabídky energií, realitní makléřství, telekomunikační služby aj.

Provozovatel si tím pádem vyhrazuje právo komukoliv odmítnout objednávku a rezervaci, pokud odporuje zájmům provozovatele, je v rozporu se smyslem poskytování pronájmu Sdílené kanceláře Pohořelice, případně je v rozporu s Provozním řádem Sdílené kanceláře Pohořelice či odporuje platným legislativním předpisům.