Leden je tu, hurá do práce
10.1.2025 / 16:59 / Petr Hudeček
Uteklo to jako voda - nejen sváteční pauza, ale i první týden v novém roce. A tak tu máme další díl našeho seriálu týden v MASce. Co nejdůležitějšího se u nás stalo?
Pondělí: Porada MAP, porada MAS. Takže porady, porady a přípravy na další akce týdne.
Úterý: Uspořádali jsme další snídani starostů SO ORP Pohořelice. Hlavní bod Seniortaxi a dále společenství obcí a koncepce cyklodopravy.
Středa: Vize a strategie MAS. Vizi máme a strategii už skoro taky. Ještě nám ale nějaký čas dejte, než půjdeme s kůží na trh.
Čtvrtek: Setkání starostů Mikulovska a Pohořelicka v Pasohlávkách. Rádi jsme přijali pozvání a prezentovali jsme naši činnost v minulém roce a plány do budoucna. Propojování nejen v rámci našeho regionu ale i se sousedy je důležité. Setkali se i naši komunitní pracovníci a pracovnice, aby si naplánovali další aktivity.
Pátek: Pravidelná porada ředitelů a ředitelek škol/školek SO ORP Pohořelice, tentokrát v Branišovicích. A dále online účast na pracovních skupinách, domluva schůzek na příští týden.
A dál? Kontrolujeme projekty, píšeme a podáváme nové, účtujeme, radíme a pomáháme. Ale teď už jen popřejme pěkný víkend a těšíme se na vás příští týden!
Více včetně fotek najdete na naše facebookovém profilu.