MAS Podbrněnsko, spolek

Podnikni to! jaro 2023

9.3.2023 / 12:12 / Jan Oujeský

Vždycky jste toužili po vlastním podniku, ale báli jste se neúspěchu? Máte skvělý podnikatelský záměr, ale neodvážili jste se pustit do realizace? Dřímá ve vás podnikatelský duch, jen nebyla příležitost ho vypustit ven? Potom je tato akce určená přímo vám. 

V rámci výborné spolupráce s MAS Slavkovské bojiště máme možnost účasti až 3 zájemců na projektu Podnikni to, který MASka pořádá ve spolupráci s městem Slavkov u Brna!

Podnikat se dá i s minimem začátečnických chyb a rizik. To je příslib, který kurz Podnikni to! dává svým účastníkům, kteří se rozhodnou zapojit do cyklu pěti setkání, která probíhají jednou týdně.

Kromě praktických postupů, jak dát vlastnímu projektu hlavu a patu, se účastníci mohou těšit na lektora z řad lokálních podnikatelů. Na kurzu občané získají maximum praktických informací jak položit pevné základy svého projektu, jak oslovit a získat zákazníky i to, jak si všechno pečlivě a kvalitně propočítat.

Nezáleží na tom, jestli je vaším snem mít malou lokální firmičku, přivydělat si vlastním projektem při zaměstnání, nebo vybudovat mezinárodní firmu. Na konci kurzu budete mít smysluplný projekt a hlavně praktický plán, jak jej úspěšně rozjet.

Kurz je vhodný pro zaměstnané lidi, na rodičovské dovolené nebo studenty. Základním předpokladem je chuť rozvíjet vlastní projekt.

Absolventka kurzu Jana shrnuje: "Kurz hodnotím jako velmi prospěšný - nabízí nové pohledy, otázky, ať už je účastník na úplném začátku nebo už podniká. Získala jsem spoustu nových nápadů a námětů, které můžu využít."

Kurz probíhá za oficiální podpory vedení města Slavkov u Brna a MAS Slavkovské bojiště a MAS Podbrněnsko, kteří i díky spolupráci s Podnikni to! strategicky rozvíjí podporu podnikání a podnikavost svých občanů.

Kurz se skládá  z 5 setkání, která budou probíhat jednou týdně vždy v úterý. První workshop odstartuje v úterý 4. dubna 2023 v 17:30 v přednáškové místnosti Radnice Slavkov u Brna, Palackého nám. 65. 

Účast je díky podpoře MAS Slavkovské bojiště, MAS Podbrněnsko, města Slavkov u Brna a Jihomoravského kraje zdarma. Zájemci se musí přihlásit skrze tento registrační formulář!

Informace o kurzu Podnikni to! ve Slavkově u Brna:

  • MAS Podbrněnsko má možnost zapojit až 3 účastníky z našeho území do kurzu probíhajícího ve Slavkově u Brna.
  • Úvodní workshop začíná 4. dubna 2023 v 17:30.
  • Kurz proběhne v přednáškové místnosti Radnice Slavkov u Brna, Palackého nám. 65. 
  • Celkem je připraveno 5 tematických setkání, vždy v úterý od 17:30 do 20:00.
  • Kurz povede zkušená podnikatelka, majitelka salonu Svatební ráj, Michaela Rájová.