MAS Podbrněnsko, spolek

Setkání rodičů v KC PFANN

31.5.2024 / 09:06 / Miloslav Kavka

Co přineslo setkání rodičů v KC PFANN?

V pondělí 27. května 2024 se v zimní zahradě KC Pfann Pohořelice sešlo 17 rodičů s Mgr. Eliškou Župkovou s cílem podívat se na zoubek vzteku. Lektorka je provedla tématem jeho významu a role v životě člověka. Nastínila možnosti, jak se vztekem pracovat, jak předcházet krizovým či vyhroceným chvílím v rodině. Protože v silách nikoho z nás není předejít všem nepříjemnostem, dostali se rodiče s lektorkou i k tomu jak ošetřit situace, v nichž již k výbuchu emocí došlo.

Původně plánované hodinové setkání se pro zájem všech zúčastněných protáhlo na téměř hodiny dvě, jehož výstupem jsou definovaná témata, kterými by se chtěli rodiče od září v rámci pravidelných setkání zabývat podrobněji.

V rámci Komunitního centra Pfann jsme připraveni dále podporovat komunitu rodičů v definování společných témat a třeba i ve společném hledání průvodců zvolenými tématy. Pokud máte zájem zapojit se do příprav další akce, neváhejte kontaktovat některou z komunitních pracovnic. Rádi Vás propojíme s dalšími lidmi, kteří řeší podobné věci jako Vy.

KC PFANN Pohořelice

  • Klára Kubíková, tel.: 728 565 476, e-mail: kubikova@podbrnensko.cz
  • Magdaléna Němečková: tel.: 606 953 811,  e-mail: nemeckova@podbrnensko.cz

KC Branišovice

  • Jana Daníčková, tel.: 606 671 771, e-mail: danickova@podbrnensko.cz

Děkujeme za organizaci zajímavého a rozvojového setkání a těšíme se na další splečné akce.

NA REALIZACI PROJEKTU JE POSKYTOVÁNA FINANČNÍ PODPORA EU. PROJEKT JE FINANCOVÁN Z OPERAČNÍHO PROGRAMU ZAMĚSTNANOST PLUS.