MAS Podbrněnsko, spolek

Spokojená rodina

9.5.2024 / 10:49 / Miloslav Kavka

Přijměte pozvání na setkání rodičů s lektorkou a koučkou, která se dlouhodobě věnuje podpoře rodin.

Zveme všechny rodiče na setkání s lektorkou a průvodkyní Eliškou Župkovou

Během realizace komunitní práce v rámci projektu OPZ+ v regionu MAS Podbrněnsko se opakovaně setkáváme s potřebami rodičů rozvíjet se v oblasti rodičovství, sdílet radosti i těžkosti spojené s rolí rodiče a inspirovat se ve způsoběch řešení náročných situací. Uvědomujeme si, že výchova a vzdělávání dětí není jednoduchou záležitostí v žádné době. Na rodiče i děti jsou kladeny stále vyšší a vyšší nároky, které mohou vést až k vyhoření rodičů. Toto všechno může vést k syndromu vyhoření, vyčerpání a celkové únavě z nekončící zátěže a dlouhotrvajícího stresu.

Protože předcházet těžkostem a vyčerpání je snadnější a radostnější, než následné řešení způsobených problémů, přicházíme s nabídkou společného setkání rodičů s lektorkou a průvodkyní Eliškou Župkovou.

Tématem setkání bude:

  • pochopení významu a přínosu křiku u dětí i u rodičů
  • předcházení vyhroceným situacím
  • minimalizování následků a dopadů již vyhrocené situace - u dětí i nás rodičů
  • vytváření atmosféry, ve které ubyde křiku a nastane více klidu a harmonie

Kdy:

  • 27. května od 16:30 do 17:30

Kde:

  • Zimní zahrada KC PFANN, nám. Svobody 79, Pohořelice

Možná bude setkání v něčem inspirativní. Možná nebude, ale bude příjemné vidět se s dalšími rodiči, kteří nějak řeší podobné situace. Možná se během setkání ukáže jiné téma společné pro více rodičů, na kterém by stálo za to spolupracovat. Přijďte se vzájemně potkat a uvidíme, co nám setkání přinese. 

Po setkání bychom rádi společně vyhodnotili jiné potřeby rodičů a pustili se do společného plánování dalších akcí a vzájemné podpory.

Přihlásit se můžete poklikáním na pozvánku níže