MAS Podbrněnsko, spolek

Velká letní fotosoutěž

30.6.2023 / 00:00 / Jan Oujeský

Vyhlašujeme velkou letní foto soutěž o zajímavé ceny. Neváhejte a zúčastněte se!

Začíná léto a čas dovolených, odpočinku a čas se svými blízkými i kamarády. A protože budete trávit svůj čas na území MAS Podbrněnsko, kde se nachází plno krásných míst a bude se konat plno akcí, a čas budete trávit i na území Brněnsko originální produkt, kde vyrábí své produkty naši certifikovaní producenti, tak jsme si připravili 2 kategorie pro vaše soutěžní fotografie:

  • Kategorie 10 let MAS Podbrněnsko - vyfoťte zajímavé přírodní místo, zachyťte momentu na akci pořádané na území MAS Podbrněnsko, vyfoťte kulturní památku v na našem území, nebo jakoukoliv jinou zajímavou fotografii, která bude pořízena a spojena s územím MAS Podbrněnsko (pro nápovědu vkládáme mapu do fotografií).
  • Regionální značka Brněnsko originální produkt® - vyfoťte zajímavou fotku s produktem certifikovaným v rámci regionální značky, udělejte si fotku se samotným producentem, vyfoťte jídlo včetně obalu, do kterého jste použili certifikovaný výrobek či produkt, nebo jakoukoliv další fotografii spojenou s regionální značkou Brněnsko originální produkt. Pro inspiraci navštivte web regionální značky https://www.regionalni-znacky.cz/brnensko/

A jak se soutěže zúčastnit?

Vyfoťte fotografii, která tematicky bude spadat do jedné z kategorií (fotografie musí být pořízena přímo vámi, nesmí být stažena/použita fotografie, ke které nemáte vlastnická práva!). Tu nám zašlete na email letnifotosoutez@podbrnensko.cz spolu s pár údaji (jméno, příjmení, obec a kontakt na autora a kategorii, do které chcete tuto fotku zařadit). Soutěžní fotografie budeme pravidelně, v týdenním intervalu v pátek, zveřejňovat na FB MAS v samostatném albu (samozřejmě bude lepší, když nás budete sledovat, abyste si ověřili, že vaše fotka je zařazena do soutěže). Fotografie můžete zasílat nejpozději do 31. 8. 2023. Účastnit soutěže se může každý s vlastní fotografií, a to pouze s 1 fotografií do každé kategorie.

Vyhrazujeme si právo nezařadit do soutěže nevhodné, neetické, urážející a jinak nevhodné fotografie, které obdržíme.

Následně bude probíhat hlasování v MAS, ze kterého vzejde 5 nejlepších fotografií v každé kategorii. A poté v průběhu září si sami zvolíte, která bude ta nejlepší a výherní 

Když je to soutěž, tak co je výhrou?

V rámci propagace regionální značky Brněnsko originální produkt® jsme si připravili pro výherce v každé kategorii dárkový balíček regionálních produktů v hodnotě min. 500 Kč.

Proto neváhejte, vyfoťte zajímavou a pěknou fotografii a zapojte se do soutěže. 

Krásné léto všem. 

PS: Níže jsou nesoutěžní fotografie, které jsou jako inspirace pro Vás!