MAS Podbrněnsko, spolek

Výzva k podávání žádostí o regionální značku BRNĚNSKO originální produkt

9.4.2021 / 18:24 / Martin Braun

MAS Podbrněnsko vyhlašuje výzvu k podávání žádostí o regionální značku pro výrobky BRNĚNSKO originální produkt.

Výzva je otevřena do 25.4., je potřeba vyplnit níže uvedenou žádost a zaslat mailem nebo písemně na adresy uvedené níže v dokumentech. Před podáním lze žádost konzultovat na MAS, osobně po předchozí domluvě nebo mailem: braun@podbrnensko.cz nebo na tel. 702 282 366.

Značka může být udělena řemeslným výrobkům a uměleckým dílům (např. výrobky ze dřeva, slaměné ozdoby, krajky, šperky, keramika, sklo, papírové obaly, upomínkové předměty, nábytek), potravinám a zemědělským produktům (např. mléko, sýry, maso, vejce, pečivo, obiloviny, ovoce, zelenina, víno, nápoje, med), přírodním produktům (např. lesní plody, léčivé byliny, čaje, extrakty z rostlin pro kosmetické účely, rákos).

Regionální značka BRNĚNSKO originální produkt je součástí 30 značek, které po celé republice zviditelňují poctivé produkty, které jsou vyráběny v návaznosti na dobré tradice, s respektem k přírodě a hrdostí na dané místo či region. Držitelé značky získají možnost prezentace na společném webu, Facebooku a Instagramu, pozvánky na akce v jiných regionech i Praze, nabídku vzdělávání a kontakty na podobně smýšlející producenty a poskytovatele služeb.

Regionální značka BRNĚNSKO originální produkt je součástí rodiny značek, které zaštiťuje Asociace regionálních značek. Naše značka Brněnsko se uděluje pro venkovské území místních akčních skupin Brána Vysočiny, Brána Brněnska, Bobrava, Podbrněnsko a Slavkovské bojiště

Dokumenty k výzvě: